Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reference klientů

Skvělé výsledky

Předtím, než jsem se dostala do rukou tohoto specialisty ve svém oboru, jsem jako lékařka hledala různá řešení svých dlouhodobých bolestí zad u svých u kolegů - rehabilitačních lékařů, fyzioterapeutů atd., a zkoušela jsem několik dalších metod - magnetoterapie, ultrazvuk, parafín apod., masáže a navštěvovala také různé kurzy cvičení, např. - jógu i jiné typy cvičení, hledala teoretické informace na různorodých seminářích se zaměřením na zdravá záda, ale žádná z těchto mých aktivit (cvičení, metod a kurzů) neměla přes intenzivní snahu z mé strany bohužel v mém případě velký efekt. Zcela náhodou jsem se dostala do rukou panu Mgr. Bouškovi, který mi od akutních bolestí ulevil hned při první terapii. Nabízí se věřit jednoduše tomu, že je to zázrak, ale vím, že to je nadáním a schopnostmi pana Boušky, které jsou podpořeny neustálým sebevzděláváním se a radostí z práce, která má výborné výsledky. Pravidelné cvičení v kombinaci s účinnými terapeutickými metodami, které pan Bouška praktikuje se nyní jeví jako ideální postup v boji proti mým obtížím se zády při sedavém zaměstnání. Těším se, že jeho služeb budu moci využívat i nadále.
MUDr. Julie Hronová

 

 

Blokáda hlavových kloubů

Vyhledala jsem pana Boušku po tom, co mi rehabilitační lékař trhnul krkem a způsobilo to mravenčení a špatnou citlivost na levé ruce a noze. Velice jemně a odblokoval potřebné a masáž ač přes oblečení byla velice uvolňující a uklidňující. Po několika dnech potíže zcela odezněly. Z pana Boušky je cítit energie, kterou má jako dar a je opravdu člověk na svém místě. Je pečující, skromný a jeho ruce jsou léčivé.

Pavlína Boháčová

 

 

Konečně spím bez nočních bolestí

Potěšilo mne, že jste se mi ozval hned po svém návratu z Číny, kam i po létech ukončených studií na tamní univerzitě tradiční čínské medicíny létáte v době prázdnin na stáže do tamní fakultní nemocnice ke svému panu profesorovi. Chtěla bych Vám poděkovat za to,že po těch týdnech neúspěšné klasické fyzioterapie mohu po několika Vašich masážích konečně spát bez nočních bolestí zad a bez analgetik. Také Rita, můj vlčák, Vám děkuje za to,že se její panička vrátila k dlouhým psím procházkám. Doufám, že mi zachováte přízeň, budu-li nucena Vás zase někdy znovu požádat o opakovanou péči.

 

S pozdravem,

MUDr Iva Malá, Praha 


 

Kdo umí, ten umí,

říká se a já se pod to mohu plně jen podepsat. Měl jsem úporné bolesti a krční páteř mi dělala neplechu. Nemohl jsem prakticky otočit hlavu a při řízení auta je to obzvlášť nepříjemné, nehledě na setrvalou bolest, ve dne v noci. To, s čím si nikdo nevěděl rady po tři roky, mi za pět stání magistr Martin Bouška odstranil a já dnes nevím, kde mne vlastně bolelo a kde byl blok. Už po prvním sezení a hodinové cílené masáži mi přestaly bolesti, ale nic jsme nepodcenili a opakovali další masáže . Rád bych proto touto cestou poděkoval Martinovi Bouškovi a doporučil jej i ostatním, u mne to byl skoro malý zázrak, už jsem totiž nedoufal, že mi někdo pomůže.Vystřídal jsem vše co jen bylo na našem trhu dostupné, nemocnice, fyzioterapeuty, maséry, různé alternativce. Na čínskou  medicínu, když se ovšem umí, nedám dopustit,

Petr Chmela, Tescoma s.r.o. Praha


 

Poděkování Mgr Martinu Bouškovi

Dne 16. října 2012 jsem se objednal k Mgr Martinu Bouškovi na masáž krční, hrudní a bederní páteře. Byl jsem přijat v jeho soukromé ordinaci, která je velmi útulně a prakticky zařízena jak pro čínskou, tak thajskou masáž. Na stěnách jsou jak plakáty z Číny s akupunkturními body na lidském těle a to i v detailu u jednotlivých partiích a střídají je čínské kresby a pak řada zahraničních diplomů například z Číny a Thajska. Prozrazují mimo jiné i škálu technik získaných léty studií v zahraničí. A tak nebylo ani divu, že neomylnými hmaty provedl masážní techniky, které jsem dosud nikdy během pobytů v lázních neokusil. Netušil jsem tak ani, kolik citlivých bodů se nachází na mé páteři. Průběžně jsem byl taky informován o odborně prováděných úkonech. Čínská masáž probíhala v přesně předepsaném rytmu, který musí být zachován pro samotný efekt. Při masáži magistr Bouška používal jak ruce, tak lokty, kolena a plosky nohou. Po samotné masáži radil zůstat chvíli v klidu a podal mi vynikající čaj dovezený z Číny. Těším se už na další pokračování, vždy je dobré pro kýžený efekt několikrát masáž zopakovat, což velmi rád činím.

 

MUDr. Milan Roček Raspenava

 

Mohu maximálně doporučit!

Po několika měsících velkých bolestí, omezené mobility a denního užívání silných analgetik a vyzkoušení několika různých fyzioterapeutů je rehabilitace u p. Boušky jedinou, která mi na vyhřezlou plotýnku účinně pomáhá. Kromě jeho odborné kompetentnosti a umu oceňuji jeho vstřícný a ochotný přístup, pokoru, vysokou profesionalitu a neustálé sebevzdělávání se.
 
Jitka Hollanová

 

Díky Martinovi Bouškovi 

opustily mého syna Tomáše, nadějného fotbalistu setrvalé bolesti v tříslech,kvůli nimž byl na čas vyřazen z tréninků. Za tři návštěvy se podařilo to, s čím si moc nevěděli rady lékaři a fyzioterapeuti. Půl roku jsme tak zkoušeli všechno možné,až náhoda tomu chtěla a já se dozvěděl o několikaletém působení Martina Boušky v Číně, na klinice. Pomohlo to a syn je už zase dva roky v plném sportovním nasazení a kdyby , nedej bože, se něco podobného zase objevilo, už víme za kým hned zajet, díky Martine,

Miroslav Rothe,Praha


 

Super zážitek s výborným léčebným efektem

Jako magistra farmacie jsem v lékárně část pracovní doby ohnutá k receptům a víc stojím na jednom místě, než bych po místnostech pobíhala. To má samozřejmě neblahý vliv na páteř a tuhnutí šíje, což ještě podpořím večerním sezením u počítače. Zkusila jsem proto čínskou a thajskou masáž v kombinaci. Dosud jsem zažila jen masáže v českých i maďarských lázních a thajskou v Praze, kde mne spíš následně hodně bolelo tělo po razantním masírování Thajkami. Zcela jinou praktiku mi předvedl magistr Bouška, který studoval v Thajsku , jak mi sám prozradil, severní styl, který je šetrný k tělu,ale cíleně působí na jednotlivé spouštěcí body. Po několikaleté praxi používá navíc kombinace toho nejlepšího co se naučil v Číně a Thajsku , takže po jeho masáži jsem vstávala z lůžka krásně uvolněná, bez jakýchkoliv známek bolesti a cítila jsem se jako znovuzrozená. I když žiji a pracuji v Hejnicích na severu Čech, snažím se každé cesty do Prahy využít k návštěvě a masáži u magistra Boušky. Dokázal mi navíc odstranit nepříjemný tlak v levém oku, který oční lékařka přičítala spíš krční páteři a to se taky potvrdilo. Pan magistr vhodnou technikou mi tento problém odstranil. Na návštěvu u něj se proto vždy těším a doporučuji dalším pacientům.

RNDr.B.Ročková, lékárna Hejnice

 

Zlaté ruky

Som instruktor sebeobrany a touto cestou chcem poďakovat p.Boučkovi za užasný masáž. Dva roky som trpel z ramenom fizioterapeuti mi hovorili ze to je syndrom unaveneho svalu. Uz som bol zúfali a zhodou okolnosti som narazil na p.Boučku. Jeho manualny bezbolestny napravovaci masaž uz po pár navštevách mi tak napravil rameno že konečne móžem bezbolestne cvičit.

František Hozlinger


 

Poděkování

Bohužel patřím k těm,kteří trpí na bolesti zad . V září jsem ovšem musela zůstat v pracovní neschopnosti, nejspíš vyhřezlá plotýnka. Nemohla jsem chodit, bolestí spát. Neuroložka mě poslala na rentgen, napsala léky na bolest a rehabilitace. Ovšem nebylo skoro žádné zlepšení. Moje šéfová mě doporučila Mgr.Martina Bouška a hned s ním sjednala návštěvu. Hned po první masáži jsem cítila úlevu. Přesto mi pravá noha stále mrtvila a svaly byly stažené a bolestivé. Pan Boušek hned našel problém. svaly rozmasíroval a uvolnil, opět odblokoval páteř. Po třech návštěvách se cítím dobře. Takže jestli budou někdy podobné potíže určitě se na něj s důvěrou obrátím.
Marta Hloušková-Ústí nad Labem

M.Hloušková


 

Chtěla bych poděkovat panu Mgr. Martinu Bouškovi

Chtěla bych poděkovat panu Mgr. Martinu Bouškovi
za pomoc při řešení mých zdravotních potíží , blokáda SI skloubení doprovázené blokádou hlavových kloubů . Plně se mi věnoval, uvolňoval blokády, naučil mě protahovací a uvolňovací cviky.
Jeho zkušeností, práce a přístupu k pacientovi si velmi vážím a každému, koho trápí pohybový aparát, jeho péči vřele doporučuji.

Stanislava Čermáková 87 let


 

Čínská masáž a cvičení či-kung fungují!

Chtěla bych tímto Mgr. Martinu Bouškovi poděkovat za výrazné zlepšení mého zdravotního stavu. Déle než 2 roky jsem po drobném úrazu u pravé lopatky trpěla velkými bolestmi hlavy, hledala pomoc u lékařů, fyzioterapeutek a pak i u různých masérů. Efekt zlepšení byl buď dočasný, nebo žádný, často po nějakém jejich "odborném" zákroku došlo i ke zhoršení stavu. K bolestem hlavy se tak přidaly bolesti kyčlí, kolenou, lupání v čelistním kloubu, pískání v uších, bolesti ve tváři i bolesti zubů. Psychicky jsem na tom byla opravdu hodně špatně a cítila jsem se totálně vyčerpaná. K lékařům jsem se už neodvažovala jít, protože mě považovali za blázna. V březnu 2014 jsem objevila stránky Martina Boušky a objednala se. Po 7 masážích je většina mých problémů pryč a já se těším na další pokračování a úplné uzdravení.

Ing. Mgr. Hana Horáková


 

Čínské cvičení Divoká husa - opravdu účinné svičení

Po 12 letech čtyřiadvacetihodinových směn ve stresovém zaměstnání jsem se již cítil natolik chronicky unaven, že jsem si řekl, že pokud něco nezačnu aktivně dělat pro své zdraví, tak si koleduji o vážné onemocnění. Věděl jsem, že si musím najít nějaký druh cvičení na dobíjení energie, aby se tělo mělo možnost zregenerovat a mělo pak i silnou imunitu. Jak si však vybrat to správné, pravé cvičení když jich je dneska tak velké množství ? Po předchozím delším teoretickém studiu různých cvičení na dobíjení energie, jsem podle typů pohybů usoudil, že čínské zdravotní cvičení Divoká husa bude jedno z nejefektivnějších vůbec. Začal jsem ho proto pod dohledem p. Boušky cvičit, abych zjistil, zda jsem měl pravdu. Už poté co jsem se opravdu pečlivě ( v rámci svých pohybových možností ) pod dohledem p. Boušky naučil jen třetinu první sestavy cvičení Divoká husa, tak jsem začal cítit nárůst energie a to do takové míry, že mě cvičení dokáže velmi vzpružit i po nedostatku spánku ( například jen po 4 hodinách spánku ). Tento překvapivý účinek přisuzuji jednak tomu, že se jedná skutečně o velmi efektivní cvičení a také ( co nemohu rozhodně opomenout ) velmi odbornému přesnému vedení p. Bouškou při učení tohoto cvičení ( z knížky se toto cvičení naučit opravdu nedá a p. Bouška je velmi trpělivý a pečlivý učitel ). Pochopil jsem, že čínské cvičení může skutečně fungovat ( nejsou to jen krásné ,,tanečky" na pohled někde v přírodě ) a úspěšně vyrovnávat negativní dopad dnešní uspěchané doby. Kdo chce opravdu vzít své zdraví do svých rukou ( stejně jako já ), tomu tohle cvičení mohu upřímně s čistým svědomím doporučit.

Petr Šebestík


 

Skromnost a profesionalita

Koho někdy postihl syndrom zamrzlého ramene, dobře ví co všechno s sebou přináší a hlavně jak dlouho trvá zmírnění nebo odstranění těchto potíží. Měl jsem to štěstí, že jsem narazil na stránky Martina Boušky. Po třech návštěvách, kdy nejen masíroval, ale poradil i speciální cviky se hybnost ramene obrovsky zvýšila.

Mohu všem, kteří sem zavítají vřele doporučit.

Karel Freund


 

Super výsledek

Dobrý den,

po několika měsících bolesti v chodidle a návštěvách doktorů jsem náhodně uviděl velice pěkný článek v novinách o panu Bouškovi.Tak jsem neváhal a objednal se.Po první návštěvě,která mě velice potěšila bolest výrazně ustoupila.Pan Bouška mě mile překvapil.Moc toho nanamluví a spíše koná,což se dneska velice málo vidí.Perfektní přístup,profesionalita,skromnost se kterou pracuje je krásná.Vřele všem co mají problémy doporučuji.Děkuji

David Štěpánek


 

Poděkování Mgr Martinu Bouškovi

Po dvaceti letech neustálých bolestech páteře a nohou a různých vyšetření včetně magnetické rezonance a rehabilitačních procedurách, které měli pro mne tak týdenní účinek, jsem se dočetla v jednom časopise o Mgr. Martinu Boučkovi a jeho čínské masáži. Dne 19. 3. 2013 jsem pana Mgr. Martina Boučka poprvé navštívila. K mému velkému překvapení už po první masáži jsem cítila znatelnou úlevu. Těším se na další pokračování vždy je dobré pro kýžený efekt masáž několikrát zopakovat. Tímto bych doporučila všem, koho trápí bolesti páteře a nepomáhá žádná léčba, navštívit Mgr. Martina Boučku v jeho velice příjemné ordinaci. Výsledek se zcela jistě dostaví.

Jindřiška Pravdová


 

Čínská masáž i pro sportovce!

Někomu by se mohlo zdát, že čínská masáž nemůže fungovat i pro téměř každodenní sportovce a jejich úrazy. Asi čtyři měsíce jsem se potýkal s opakovaným zánětem nártu/šlach/kotníku, žádná z konvenčních rehabilitací, všemožné lékárenské i téměř babské masti nepřinesly dlouhodobý potřebný účinek úplného uzdravení. Tak jsem zkusil pro mě osobně i v mém okolí méně známou formu léčby - čínskou masáž a rehabilitaci u pana magistra Martina Boušky. Nutno dodat, že nežijeme v kouzelném světě tak já i pan terapeut jsme museli několik týdnů pilně pracovat na tolikrát obnoveném zranění. Nicméně trpělivost přinesla růže a já již několik měsíců můžu bez problémů hrát fotbal a na nepříjemné zranění zapomenout. Z toho všeho vyplývá, že čínskou masáž mohu vřele doporučit i pro sportovce, kteří by možná v tuto formu léčby z počátku moc nevěřili.

Viktor Lada


 

Pan Bouška je bezva

Jeho léčba je jiná, jemnější a na více navštěv. Ale chodím ráda, protože cítím zlepšování i u problémů, které lékaři odsunuli jako způsobené věkem, civilazí a stresem, a že s tím se nic nedá dělat.      

Iva Kell.


 


 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář